Ettevõttest – URETEK Baltic
logo logo

Ettevõttest

URETEK Worldwide on juhtiv geopolümeeridega pinnaseparanduse töövõtja. URETEK Worldwide kasutab patenteeritud tehnoloogiaid, et pakkuda mittehäirivaid geotehniliste inseneritööde lahendusi paljudes erinevates vajumise kõrvaldamise ja konstruktsioonilise toe valdkondades.

võta ühendust

Meeskond

Roman Reiner-Latõšev

Member of the Board

roman@uretek.ee

Mihkel Vaidlo

Sales Director

mihkel@uretek.ee

Jarmo Luht

Technical director

jarmo@uretek.ee

Aleksandr Jakubovitš

Sales Manager Estonia

aleksandr@uretek.ee

Kestutis Jurenas

Sales Manager Lithuania

kestutis@uretek.lt

Raivis Krumins

Sales Manager Latvia

raivis@uretek.lv

Maeik Meos

Senior Technician

info@uretek.ee

Kalle Perkilö

Senior Technician

info@uretek.ee

Jesse Pohjanen

Senior Technician

info@uretek.ee

Roman Manžurets

Technician

info@uretek.ee

Jyrki Lundvist

Technician

info@uretek.ee

Risto Aarelo

Technician

info@uretek.ee

Tõnis Vesiaid

Technician

info@uretek.ee