Äri- ja tööstushooned | URETEK Baltic

Äri- ja tööstushooned

Geopolümeere kasutatakse laialdaselt tootmis- ja tööstusobjektide kandvate konstruktsioonide vajumise peatamiseks, taasloodimiseks ning pinnase stabiliseerimiseks. Geopolümeervaigud sobivad nii töötavate ettevõtete vundamendi tugevdamiseks kui ka kasutuseta objektide moderniseerimiseks, et seal võimsamad seadmed kasutusele võtta. Äri- ja tööstushoonete puhul on põrandate ning vundamendi stabiilsus olulise tähtsusega.

Äri- ja tööstushoonetega kaasnevad suured raskused hoone struktuurile, mis süvendab vundamendi ning betoonpõranda vajumist. Vajunud struktuurid kujutavad otsest ohtu ettevõtte sujuvale toimimisele ning töötajate ohutusele.

URETEK geopolümeeridega sissepritsetehnoloogia võimaldab hoonete vajumise ning pinnaseparanduse probleemide lahendamist, häirimata sealjuures ettevõtte igapäevatööd ning peatamata planeeritud rahavooge. URETEK tehnoloogia mobiilsus ja paindlikkus võimaldab tööde teostamist vastavalt kliendi soovidele, ka öösel või vastavalt kliendiga kokkulepitud töögraafiku alusel.

URETEK tööprotsess ei hõlma vajunud betoonpõrandate üles võtmist, rasketehnikat ega ehitusjääkide äravedu.

URETEK kasutab patenteeritud kahekomponentseid geopolümeervaike, mis injekteeritakse läbi 16mm läbimõõduga puuravade betoonpõranda alusesse pinnasesse, taastades pinnase kandevõime ning tõstes vajunud põranda tagasi algsele projekteeritud kõrgusele. Geopolümeerid paisuvad täitepinnases, tagades pinnase stabiilsuse ning peatades edasise vajumise.

 

URETEK TEHNOLOOGIA EELISED:

  • Kiire lahendus: Patenteeritud kahekomponentsed geopolümeerid ning innovatiivne tehnoloogia võimaldavad töö teostamist 1-2 päevaga.
  • Kuluefektiivne: URETEK tehnoloogia võimaldab vältida betoonpõrandate kulukat ja aeganõudvat ülesvõtmist ning uuesti valamist.
  • Keskkonnasäästlik: Meie tehase poolt sertifitseeritud ja patenteeritud geopolümeervaigud ei kahjusta pinnast, põhjavett, inimesi ega loodust meie ümber.
  • Materjali garantii: URETEK annab oma materjalidele 50-aastase garantii.

Tasuta konsultatsiooniks ja hoone kandvate konstruktsioonide olukorra hindamiseks pöördu meie kogemustega spetsialistide poole.

Saada päring

Tehtud tööd


WhatsApp Icon Võta ühendust WhatsAppis
Tasuta konsultatsioon +372 506 5959