Ettevõttest - URETEK Baltic
logo logo

Ettevõttest

URETEK Baltic on juhtiv geopolümeeridega pinnaseparanduse ettevõte Baltikumis. URETEK Baltic kasutab patenteeritud tehnoloogiaid, et pakkuda mittehäirivaid geotehniliste inseneritööde lahendusi paljudes erinevates pinnase ja vundamendi vajumise kõrvaldamise ning konstruktsioonilise toe valdkondades.

võta ühendust

Meeskond

Aleksandr Jakubovitš

Projektijuht Eestis

aleksandr@uretek.ee | +372 506 5959

Aleksandr Varkki

Projektijuht Eestis

varkki@uretek.ee | +372 503 1193

Kadri Leppik

Müügi- ja turundusassistent

kadri@uretek.ee | +372 522 0073

Roman Reiner-Latõšev

Juhatuse liige

roman@uretek.ee

Mihkel Vaidlo

Müügijuht

mihkel@uretek.ee

Jarmo Luht

Tehniline juht

jarmo@uretek.ee

Dainis Dronka

Projektijuht Lätis

dainis@uretek.lv | +371 2544 0919

Raivis Krumins

Projektijuht Lätis

raivis@uretek.lv | +371 2563 0930

Kestutis Jurenas

Projektijuht Leedus

kestutis@uretek.lt | +370 6262 9990

Greta Kovzonienė

Projektijuht / insener Leedus

greta@uretek.lt | +370 6695 5888

Maeik Meos

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Risto Aarelo

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Roman Manžurets

Tehnik

info@uretek.ee

Tõnis Vesiaid

Tehnik

info@uretek.ee

Kalle Perkilö

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Jesse Pohjanen

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Jyrki Lundvist

Tehnik

info@uretek.ee