Ettevõttest | URETEK Baltic
Palkmaja tõstmine, liigutamine, transport

Ettevõttest

URETEK Baltic on juhtiv geopolümeeridega pinnaseparanduse ettevõte Baltikumis. Meie kogemustega meeskond kasutab patenteeritud geopolümeervaike ning sissepritse tehnoloogiat, et pakkuda mittehäirivaid geotehniliste inseneritööde lahendusi paljudes erinevates pinnase ja vundamendi vajumise kõrvaldamise ning konstruktsioonilise toe valdkondades.

Oleme uhkusega osa ülemaailmselt 52 riigis tegutsevast URETEK perest. See annab meile ühtse tugeva platvormi antud tööstuse parimate tavade ning kogemuste vahetamiseks, tagades, et saavutame jätkuvalt tipptasemel klienditeeninduse ning edukate projektide elluviimise.

URETEK kaubamärgi lugu sai alguse Soomes 1970-ndatel, mil kaks soome meest, kellest üks oli ehitusinsener ja teine keemik, istusid maja ees verandal, jõid õlut ja silmitsesid naabri äravajunud kuuri. Vajunud polnud mitte katus või seinad, vaid hoopiski vundament – seega oli põhjus pinnases. Mehed hakkasid arutama, kas oleks mingi tehnoloogia, mis stabiliseeriks pinnase ning tõstaks hoone endisele kõrgusele nii, et midagi ei peaks lammutama ega lahti kaevama. Sealt tuligi revolutsiooniline idee – peatada hoone vajumine injekteerides pinnasesse paisuvaid geopolümeervaike.

Sellest ajast peale on URETEK võrgustik ülemaailmselt märkimisväärselt kasvanud. Praeguseks on maailmas antud tehnoloogiat kasutatud juba enam kui üle 200 000 eduka suurema projekti ning loendamatul arvul eramajade puhul. URETEK tehnoloogiat saab pinnase stabiliseerimiseks rakendada mitmes erinevas valdkonnas: elumajad, äri- ja tööstushooned, infrastruktuur, põllumajandusrajatised ning muinsuskaitse all olevad objektid.

URETEK Baltic OÜ loodi 2015. aastal, et pakkuda innovaatilist geotehniliste inseneritööde lahendusi ka Balti riikides. URETEK tehnoloogia oli seni ennast ülemaailmselt edukalt tõestanud ning andis tugeva platvormi pinnaseparanduse ettevõttena Baltikumis eestvedaja rolli asuda.

Meie ettevõtte ridadesse ning partnerite hulka kuuluvad pikaajalise kogemusega spetsialistid ja insenerid, kes on Baltikumis oma ala parimad tegijad. URETEK Baltic meeskonna peamine eesmärk on olla asjatundlik partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust. Oleme oma igapäevatöös veendunud, et saame olla edukad ainult siis, kui loome kliendile väärtust.

TUTVU MEESKONNAGA

 

Meie missiooniks on olla kliendi jaoks asjatundlik, aus ja kindel partner. Järgnevalt on välja toodud erinevad ühingud ja liidud, kuhu kuulume ning sertifikaadid, mida oleme omandanud:

WhatsApp Icon Võta ühendust WhatsAppis
Tasuta konsultatsioon +372 506 5959