URETEK tehnoloogia | URETEK Baltic

URETEK tehnoloogia

URETEK patenteeritud geopolümeeridega sissepritsetehnoloogiat kasutatakse edukalt ehitiste põrandate, vundamentide ning pinnase stabiliseerimiseks.

URETEK tehnoloogiat saab kasutada nii eramute, kortermajade, äri- ja tööstushoonete, muinsuskaitse all olevate rajatiste, lennujaamade, raudteede, sadamate, maanteede, truupide kui ka muude infrastruktuuride pinnase tugevdamisel.

URETEK teedrajav geopolümeeridega pinnaseparanduse tehnoloogia pakub turu kõige arenenumaid ja täpsemaid võimalusi põrandate ja vundamentide tasandamiseks, samuti pinnase stabiliseerimiseks ja tugevdamiseks ning maa-aluste tühimike täitmiseks ja hüdroisolatsiooniks.

URETEK tehnoloogia on lihtne ja kulutõhus alternatiiv pinnase ning vundamendi vajumislahenduste traditsioonilistele meetoditele. Pinnase stabiliseerimistööd teostatakse kiirelt, puhtalt ning klientide igapäevaelu ja ümbritsevat piirkonda häirimata. Kliendi kodu ja rajatud hooviala jäävad puutumata ning ettevõtte äritegevus koos planeeritud rahavoogudega ei peatu. Lisaks säästes sealjuures klientide aega ja raha.

 

Kuidas URETEK tehnoloogia toimib?

Pinnase kandevõime suurendamiseks ja hoone või taristurajatise vajumise peatamiseks kasutab URETEK ainulaadset patenteeritud geopolümeervaikude segu ja selle paisumisomadusi. Meie pinnase- ja ehituseksperdid teevad pinnasesse väikesed 14mm läbimõõduga puuravad, kuhu injekteeritakse peenikeste metalltorude kaudu paisuv geopolümeervaik.

Maa all pinnases järgib vaik vähima vastupanu teed ja paisub, täites kõik tühimikud, tihendades pinnast ning tõstes seda järk-järgult ülespoole. Absoluutset täpsust tagavad insenerid jälgivad protsessi laserite abil ja kogu töö saab tehtud 1-2 päevaga.

Geopolümeerid on tugevad, elastsed, lahustumatud ja väga vastupidavad kemikaalidele ning pikaajalisele lagunemisele. URETEK geopolümeervaigud on liigitatud keskkonnasäästlike materjalide hulka ega tekita kahju keskkonnale meie ümber.

Kvaliteedi tagamiseks on URETEK geopolümeervaike arendatud pea 50 aastat ja nende omadused on leidnud kinnitust laboratoorsetes analüüsides. Meie vaigud on aja jooksul end erinevates keskkondades hästi tõestanud – URETEK geopolümeervaikude toimimine ei ole ajas oluliselt muutunud, isegi kui need on kasutusel märjas keskkonnas.

 

URETEK tehnoloogia eelised:

  • Ei häiri igapäevast elu. Tehnika ülesseadmise aeg, injekteerimine ja geopolümeeride kõvenemine pinnases toimub tundidega, mitte päevade või isegi nädalatega nagu teiste meetodite puhul aega kuluks.
  • Usaldusväärne. Rahvusvaheliselt patenteeritud URETEK tehnoloogiat on kasutatud kogu maailmas juba 48 aastat. URETEK patenteeritud materjalidel on 50-aastane garantii.
  • Paindlik. URETEK tehnoloogia võimaldab betoonplaatide täpset tasandamist ja parandamist, tõstes plaadid 1 mm täpsusega projekteeritud kõrgusele tagasi.
  • Säästlik. URETEK lahenduste maksumus on soodsam kui alternatiivsete meetodite kogumaksumus.
  • Struktuurne. Väga suur tõstejõud – URETEK geopolümeervaigud tõstavad kuni 40 tonni ruutmeetri kohta (400 kPa).
  • Arhitektuurne. Injekteerimisavade väike arv ja suurus võimaldavad tööd teha läbi põrandakatete ja teiste struktuuride.
  • Keskkonnasõbralik. Kõik URETEK lahendused ja materjalid on ametlikult sertifitseeritud elementidena, mis ei avalda keskkonnale negatiivset mõju. Meie tehnoloogiaga ei kaasne kaeve- ega lammutustöid, lisaks pole vajalik raskeveokitega ehitusjäätmete äravedu, vähendada sellega CO2 jalajälge meie planeedil.

 

URETEK TEHNOLOOGIA LAHENDUSED

KORDUSNIVELLEERIMINE:

URETEK tehnoloogia on hoone vajumise kõrvaldamiseks ja taas-tasandamiseks kiire, täpne ja kulutõhus lahendus. See leiab rakendust eramajade remonditöödest kuni suurte tööstus- ja äriprojektide, teede ning lennukite maandumisradade ja ruleerimisaladeni.

PINNASE STABILISEERIMINE:

URETEK pinnase stabiliseerimine on tehnoloogia, millega saab vundamendi all oleva pinnase kandevõimet paisuvate geopolümeervaikude injekteerimisega parandada. Seda saab teha märkimisväärse või lihtsalt etteantud sügavuseni. Antud meetod võimaldab pinnast vahetult hoone all tihendada ja kokku suruda – seda ilma kaevamise, vibratsiooni ja mehaanilise jõuta.

PINNASE TUGEVDAMINE:

URETEK pinnase tugevdamise lahendused suruvad aluspinnase kokku ja suurendavad selle kandevõimet, moodustades seeläbi vundamendile kindla toe. See on ainulaadne, kiire ja kulutõhus alternatiiv vaiadele ja muudele toestamismeetoditele. URETEK lahendusi saab kasutada vaikude injekteerimiseks eri tüüpi tala-, padi- ja parvvundamentide alla kuni 9 meetri sügavusele, aga ka ebaõnnestunud vaia- ja toetussüsteemide korrigeerimiseks.

TÜHIMIKE TÄITMINE:

URETEK tühimike täitmise lahendustes kasutatakse kerget mitmeotstarbelist eelnevalt paisutatud struktuurset geopolümeervaiku. Ainet toodetakse objektil kohapeal, see ei erita soojust ega vaja tööks elektrit. Vaigu injekteerimisel surutakse vedelikud välja ja seda tehnoloogiat saab kasutada ka vee all. Sobib hästi tunnelite, koobaste, torustike ja kanalite täitmiseks.

SÜGAVINJEKTEERIMINE:

URETEK sügavinjekteerimise tehnoloogia kasutab eri geopolümeervaikude ainulaadseid paisumisomadusi, et suurendada seeläbi hoonete ja muude rajatiste aluspinnase ebapiisavat kandevõimet. Injekteerimisel URETEK geopolümeervaik paisub, täidab, tihendab ja surub nõrga pinnase kokku ning vajadusel kergitab struktuuri üles.

URETEK POWERPILE:

PowerPile sobib läbivajumise kõrvaldamiseks ja väga nõrga pinnase tugevdamiseks. Laiendatava kestaga väikese läbimõõduga vaiad viiakse maa alla pisikeste kuni 50 mm läbimõõduga puuravade kaudu. Kesta injekteeritakse tugevalt paisuv geopolümeer, mis tekitab kuni 330 mm läbimõõduga ja peaaegu koheselt kõveneva vaia. Kokkusurumisjõud pinnasele tekitatakse keemilise paisumisega, seega moodustub toetatava tarindi tugi pea reaalajas.

 

Pöördu tasuta konsultatsiooniks ja hoone või infrastruktuuri ehitise kandvate konstruktsioonide olukorra hindamiseks meie kogemustega spetsialistide poole.

SAADA PÄRING
Tasuta konsultatsioon +372 506 5959